Współczesna stomatologia opiera się na bezbolesnym i w pełni przyjaznym pacjentowi leczeniu. Pomaga nam w tym ultranowoczesne wyposażenie naszej Kliniki i profesjonalny personel gabinetu.

Leczenie stomatologiczne bez bólu w Klinice Uśmiechu
Piękno Uśmiechu – nowoczesna stomatologia bez bólu

Komputerowe Znieczulenie

komputerowe zmieczulenie firmy SleeperOne 4 W trosce o komfort naszych Pacjentów wszystkie zabiegi przeprowadzamy w sposób bezbolesny dzięki komputerowemu systemowi znieczuleń SleeperOne.

W systemie tym mikroprocesorowa kontrola ilości i ciśnienia podawanego anestetyku dzięki zastosowanemu mechanizmowi PAR (Permanent Analysis of Resistance – Stała Kontrola Oporności Tkanek), pozwala uniknąć przykrych dla pacjentów dolegliwości związanych ze znieczuleniami i zapewnia  bezpieczne, bezstresowe i bezbolesne przygotowanie pacjenta do zabiegu.

.

Najprościej ujmując – system ten analizuje opór tkanek i dostosowuje ciśnienie tak, aby nie przekroczyło granicy odczuwania bólu. Płyn jest aplikowany z prędkością fizjologiczną, tzn. taką, która pozwala tkankom na bieżąco wchłaniać dostarczany płyn – nie tworzy się wysokie ciśnienie, dlatego nie ma przykrego odczucia rozpierania dziąsła. Komputer cały czas kontroluje, czy tempo aplikacji jest właściwe.

SleeperOne 4 jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie medycyny.