Protetyka dzisiaj nie zajmuje się już tylko uzupełnieniem braków w uzębieniu, ale zmienia i tworzy nowy uśmiech, poprawia estetykę twarzy, przywraca funkcje żucia, artykulacji często przywraca pewność siebie relacjach międzyludzkich, poprawia jakość życia – i zmienia życie.

Bardzo istotny jest dla nas komfort Pacjenta dlatego wszystkie procedury przeprowadzamy bezboleśnie, a na czas leczenia  wykonujemy estetyczne rozwiązania tymczasowe pozwalające na swobodne i nieskrępowane funkcjonowanie Pacjenta.

Leczenie protetyczne zawsze poprzedzone jest dokładnym badaniem klinicznym i analiza radiologiczną. Na tej podstawie tworzymy plan leczenia, który uwzględnia również oczekiwania estetyczne i ramy czasowe wyznaczone przez pacjenta. Po dokładnym omówieniu planu  leczenia i zaakceptowaniu go przez Pacjenta wspólnie wyznaczamy  harmonogram wizyt wg których jest on realizowany.

Wieloletnie doświadczenie, współpraca z renomowanymi laboratoriami technicznymi i korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych pozwalają nam  uzyskać  naturalną  estetykę
i niezwykłą  precyzję wykonywanych prac (każda praca oceniana jest pod mikroskopem).

Wspólnie tworzymy uśmiech, który jest Państwa i naszą wizytówką.

Oferujemy Państwu pełen arsenał środków dostępnych  w korekcie wyglądu pojedynczego zęba jak również projektowaniu nowego uśmiechu :

protetyka

– pełnoceramiczne korony
 
– licówki
 
– wkłady /nakłady (onlay)
 
– mosty
 
– protezy całkowite i częściowe
 
– protezy natychmiastowe
 
– protezy szkieletowe
 
– protezy elastyczne
 
– protezy wsparte na elementach precyzyjnych ( zasuwy, zatrzaski, korony teleskopowe itp.)
 
– korony, most  i protezy wsparte na implantach