Piękno Uśmiechu tworzą ludzie z pasją i powołaniem do niesienia pomocy innym ludziom. Profesjonaliści z odpowiednim doświadczeniem oraz wiedzą. Ludzie dla których zdrowie i komfort Pacjentów jest sprawą priorytetową.

 

Piękno  Uśmiechu – Zespół

Katarzyna Jędrzejewska
asystentka stomatologiczna

Kasia asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Dba także o organizację pracy kliniki, pomaga w utrzymaniu miłej i przyjaznej pacjentom atmosfery. Czynnie asystuje podczas zabiegów podając lekarzowi narzędzia i leki, przygotowując materiały do wypełnienia lub wycisków, opiekując się naszymi gośćmi. Przygotowuje materiały do zabiegów profilaktycznych, w których może czynnie uczestniczyć. Łączy profesjonalizm z miłym uśmiechem i empatią dla naszych pacjentów.

lek. dent. Radosław Teleszko
specjalista chirurgii stomatologicznej

W 2004 r ukończyłem studia na Oddziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej uzyskując tytuł Lekarza Dentysty.
W ciągu kilkunastoletniej pracy zawodowej zdobywałem doświadczenie współpracując z renomowanymi klinikami stomatologicznymi w Częstochowie i na Śląsku. Swoje zainteresowania skupiałem głównie wokół stomatologii estetycznej, rekonstrukcji protetycznych, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.

 

W 2010r.,  w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Czaszkowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego  w Katowicach rozpocząłem pięcioletni cykl szkoleń specjalistycznych.  Jego zwieńczeniem był uzyskany w 2016r. tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej.

 

Pasja, troska o Pacjenta i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji ( udział w kilkudziesięciu kursach i konferencjach w Polsce i zagranicą ) pozwoliły mi zdobyć wiedzę i umiejętności dzięki którym stworzyłem autorskie koncepcje leczenia, pozwalające uzyskać trwałe i przewidywalne efekty terapeutyczne na najwyższym poziomie estetycznym.

Ewa Balsam
higienistka stomatologiczna

Ewa przywita Państwa uśmiechem, zaserwuje pyszną kawę i umili czas rozmową. To ona koordynuje harmonogram Państwa leczenia, przypomina o wizycie, jej głos usłyszycie także  dzień po zabiegu kiedy zadzwoni pytając o samopoczucie.

 

W Klinice Ewa zajmuje się również profilaktyką stomatologiczną.

 

Jako higienistka z kilkunastoletnim doświadczeniem wykonuje zabiegi z zakresu profesjonalnego czyszczenia oraz wybielania zębów. Jest serdeczna, ciepła,  niezwykle delikatna i dokładna, dzięki czemu pacjenci chętnie i bez stresu poddają się wykonywanym przez nią zabiegom.

 

Dzięki Ewie utrzymacie  zdrowy i biały uśmiech długo po zakończonym leczeniu.